Dizi izle Film izle dizi izle online dizi izle film seyret bedava diziler mp3 dinle kurtlar vadisi pusu izle arkas sıradakiler izle canım ailem tarkan film indir izle ligtv izle justin tv Dizi izle Film izle dizi izle online film seyret diziler mp3 dinle: Peri Tozu Film İzle

23 Aralık 2009 Çarşamba

Peri Tozu Film İzleYapım :2007, Türkiye

Tür :Dram / Romantik

Yönetmen :Ela Alyamaç

Senaryo :Ela Alyamaç

Oyuncular :Mehmet Ali Nuroğlu, Erdoğan Sıcak, Kaya Akkaya, Fuat Onan, Emin Gümüşkaya, Serkan Ercan, Ahmet Uz, İpek Değer, Damla Özen, Fırat Yalçın, Devrim Atmaca, Aytaç Öztuna, Barış Yıldız, Hüseyin İnan Kuzel, Aleyna Tatlıcı, Ege Ardıç

Yapımcı :Ela Alyamaç, Nermin Alyamaç

Görüntü Yönetmeni :Mirsad Herovic

Müzik :Murat Uncuoğlu, Emre Dündar

Dağıtım :35 Milim Filmcilik

Süre :1 saat, 25 dk.

Gösterim Tarihi :4 Nisan 2008


Konusu:


Hayat dolu ve etrafına neşe saçan Deniz ve en sevdiği arkadaşı Emre, çocukken birbirlerine söz verirler. Ne olursa olsun hiç ayrılmayacak ve kendi yarattıkları “Düşler Ülkesi”nde yaşayacaklardır.


Kendi kararlarını vermekten hep kaçınmış, geçmişiyle boğuşan Cem, kız arkadaşının ısrarları ile evlilik karambolüne girmek üzeredir. Deniz’in hayatı Emre’nin ani bir kalp krizi geçirmesiyle altüst olur. Deniz arkadaşını iyileştirebilmek için Cem ile sihir ve umut dolu bir yolculuğa çıkar.


Tesadüflerin bir araya getirdiği Deniz ve Cem’in, çıktıkları yolculukta kat ettikleri duygusal gelişmeler ve sihirli Peri Tozu, İstanbul’a döndüklerinde onları yeni maceralara sürükleyecektir.

5 yorum:

 1. paylaşım için teşekkürler sonunda donmadan film izleyebildim heheh:)))

  YanıtlaSil
 2. Düşler Ülkesi...Allah düşlerinden vazgeçirmesin
  Paylaştığınız için teşekkürler

  http://www.groupenerji.com/kompozit-ahsap-deck-doseme.html

  YanıtlaSil
 3. Siteniz çok başarılı ve ilgi ile takip ediyorum ...

  pislink.com

  YanıtlaSil

 
sinema